endecsbgat

Pozice Programátor PLC a HMI junior

Informace o pozici:

    Místo pracoviště: Březohorská 253, Příbram VII, ČR
    Typ pracovního vztahu: Hlavní pracovní poměr
    Délka pracovního poměru: Na dobu určitou 1 rok, následně prodloužení na dobu neurčitou

    Hlavní náplň práce:

  • Vývoj aplikačního SW pro řízení strojních zařízení a technologických celků
  • Práce v prostředích Siemens TIA portal, Step7, Simatic PCS7, WinCC, WinCC Flexible, Intouch, Wonderware
  • Automatizace strojních zařízení
  • Spolupráce s obchodním oddělením při sestavení technické části nabídky
  • Spolupráce v rámci projektu s realizačním týmem
  • Spolupráce se zákazníkem při specifikaci projektu
  • Uvádění automatizačních systémů do provozu
  • Podpora, servis, údržba a rozšiřování stávajících projektů
  • Zpracování technické dokumentace dle platné legislativy, nařízení vlády a normativ

    Požadujeme:

  • Elektrotechnické SŠ/VŠ vzdělaní
  • Platné přezkoušení z vyhlášky 50/78 Sb. §6
  • Znalost Anglického jazyka na komunikativní úrovni, němčina výhodou
  • Velmi dobré znalosti MS Office a nástrojů Siemens, Aveva
  • Časová flexibilita, schopnost řešit problémy, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, ochota účastnit se služebních cest (i do zahraniční)
  • Aktivní schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • Ochota učit se novým věcem

    Nabízíme:

  • Stravenky
  • Projektové bonusy dle pracovních výsledků
  • Ročný bonus dle finančních výsledku firmy
  • Interní/externí školení potřebná pro danou pozici
  • Kurzy AJ v pracovní době
  • Zázemí úspěšné společnosti
  • Spolupráci na mezinárodních projektech
  • Práci s moderními projekčními nástroji
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příjemné pracovní prostředí v malé firmě rodinného typu
  • Firemní akce
This site is registered on wpml.org as a development site.